Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan polírozzam fel hogy...

Hogyan polírozzam fel hogy újra tükör fényes legyen?

Figyelt kérdés

vagy egy ilyen armatúrám : [link]


a fénycsövek alatt és körül ilyen fényvisszaverő lap van ami sajnos bamatult mert meg dörzsöltem szivaccsal. Hogyan tudnám újra csillogóvá tenni ? fogkrémet próbáltam de semmi, sőt lehet rosszabb lett.Köszi!


2017. szept. 6. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ablaktisztító, ilyesmi... Próbáltad már?
2017. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A lap milyen anyagból van?
2017. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok a javíthatóságra, jó eséllyel nem simán összekarcolásztad, és azért mattult be, amit fel lehetne polírozni, hanem a dörzsöléssel lekaptad róla a fényvisszaverős részt, úgyhogy annak reszeltek.


Króm tisztító pasztával lehetne életet lehelni bele, de igazából ha az működne, akkor a fogkrémtől se lett volna rosszabb (ha sokkal jobb nem is)


Úgyhogy szerintem azt már nem hozod vissza.


Ki kéne szerelni. Vagy ráragasztani fényvisszaverőt.

2017. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem túl olcsó de kapható krómfesték, azzal átfújható. Nem ezüstfestékről beszélek hanem a fényes króm hatásúról. Ha karcos lett és a paszta sem segít ez még megoldás lehet. Én sima magasfényű fehérrel festettem a terelőlemezt szerintem még az is megteszi jobb híján.:D Azt hiszem venni is lehet ilyen polírozott lemezeket de az még a festéktől is drágább és még szabni is kell.
2017. szept. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy ki lehet bélelni 1 forintért alufóliával.

Vagy 2 forintért hőtükörrel.

2017. szept. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aluminium lap lehet talán, nem biztos...
2017. szept. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!