Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van felpuffadva a halam...

Miért van felpuffadva a halam hasa és emelkedik fel folyton a víz tetejére?

Figyelt kérdés
Ez már a második ilyen halam, akinek ezek a tünetei vannak. Óriásira puffad a hasa és látszik hogy csak nagy erőfeszítésekkel tud a vízalatt maradni. Az előzőnél már azt hittem hogy meghalt, csak mikor hozzá értem a hálóval, elkezdétt ficánkolni, de csak a víz tetejen tudott mozogni,és talan 2-3cm-el a víz alatt, de nem sok ideig. Nem volt szívem nézni, ahogy szenved, így ő már nincs még, nagyon úgy nézett ki, hogy elöbb-utóbb megfog halni és nem akartam hogy a többieket akár megfertőzze. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet ez?

2017. szept. 14. 09:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Hasvízkór. Nagy eséllyel a többi is követni fogja, ha nem kezeled.
2017. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
fényképezd le, ennyiből senki se mondja meg. a pikkelyei nem állnak el?
2017. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudjuk, milyen halról van szó....

Légy szíves írj egy 30 mondatos jellemzést az akváriumról. Értelem szerűen, a fontosabb dolgokat sorra véve.

2017. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!