Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba milyen...

Earth4 kérdése:

54 literes akváriumba milyen halakat tegyek?

Figyelt kérdés

Egyelőre 3 db hím szivárványos guppi van benne, jó néhány vízinövény, hajóroncs, es persze fűtő, szűrő, világítás.


Milyen halfajokat javasoltok? Semmikép nem szeretném túlterhelni a vizet, de ez a 3 db hal azért kevés bele. Olyan 10-12 db halra gondoltam összesen, csak nem tudom mit érdemes. Mindenképpen valami színest és feltűnőt szeretnék.


A betták nagyon tetszenek, de azt ugye nem javasolt betenni főleg hím guppik mellé, esetleg van valaki akinek bejött ez a párosítás? Én egyszer megpróbáltam egy mint utobb kiderült nem hozzáértő eladó javaslatára guppikkal együtt tartani. Par nap utan megtépett 3 guppit, szóval inkább ajándékba adtam apának.


A későbbiekben mindenképpen szeretnék egy harcoshalat, neki tervezek egy 30 literes külön aksi szettett Ilyen méretben mi a jó márka?



2017. szept. 19. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Reményhalat.
2017. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Bálna. Pont belefér :D
2017. szept. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Bővítsd a rajt 4-5 db hím guppival, endlerrel és esetleg pár db (4-5) törpe páncélos harcsával, vagy törpe szívóharcsával.
2017. szept. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Guppik mellé én neononat raktam, de nemtom hogy az mennyire jó 54 esbe, illetve indiai uvegsugert kb az összes egyed nyugis volt már kb 14ilyen halam és abból csak 1 volt agresszív többi csak uszot és bujkalt
2017. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6%
Rántotthalat most van leárazva a Tescoban pls
2017. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Maradok a rántott halnál 😁 úgyis lassan ebédelni kéne


Viccet félretéve aki rendes valaszt adott annak köszi. 😁

2017. szept. 19. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:

én nano halakat raknék


[link]

2017. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!