Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor kell 'szülőszobába,...

Mikor kell 'szülőszobába, rakni a terhes gömb mollyt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Amikor "megkockásodik" a hasa és észreveszed hogy elkezd bujkálni az akváriumban. Viszont ha túl korán rakod be a stressztől koraszülés léphet fel. Egy megfelelően nagy és növényesített akváriumban nincs szükség szülőszobára, elég sok ivadék túléli anélkül is.

Mekkora az akvárium?

2017. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
100l
2017. szept. 24. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha elég sűrű a növényzet szerintem tényleg jobban jársz ha nem rakod szülőszobába.
2017. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugy csináltam,hogy egy akváriumba raktam egy attlatszó 3literes kis dobozt,annak aljara raktam sok kicsi lyukat,hogy attferjenek.raktam be novenyt is.

Igy megfelel nekik?

2017. szept. 26. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Minek raktad be elletőketrecbe ha alul a kicsik kiúsznak az akváriumba? Mármint akkor semmi értelme nincs, mert így nem az anya eszi meg őket hanem az akvárium többi lakója, és még annyi esélyük sincs mintha kint az akváriumban szülné meg mert ott bent születnének általában a növények között és egyből elbújnak, de itt jó esetben az akvárium közepén felülről potyognak le mint a kaja. Inkább még mindig azt mondom hogy hagyd hogy simán az akváriumban szülessenek.
2017. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alja üres! Ez egy másik akvárium
2017. szept. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!