Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano akváriumban tartható...

Nano akváriumban tartható garnéla?

Figyelt kérdés
Van 8 db RC garnélám, de nem nagyon jönnek elő a halak miatt, ezért szeretném őket külön rakni egy nano akváriumba. Elélnének benne, vagy az túl kicsi számukra?

2017. szept. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A nano akvárium egy összefoglaló fogalom a kis méretű akváriumokra. Hány literes az akvárium?

Én garnélát se raknék igazán 20-30 liter alá, nem azért mert kicsi nekik a hely hanem mert a kicsi akváriumban nehéz fenntartani a stabil egyensúlyt.

2017. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 literesre gondoltam. Jelenleg 55 literesbe vannak 1 bettával és 2 mollyval
2017. szept. 30. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az elég rizikós és abban már garnélát se igazán ajánlott tartani. A profiknak is rendszeres méréssel lehet csak ilyen kicsi akváriumban normális körülményeket fenntartani.
2017. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) akkor szerintem elvetem az ötletet
2017. szept. 30. 21:49
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
87%
Te tudod de itt ahol vannak nem igazán jó nekik és a mollyknak sem jó (kevesen vannak és kicsi a hely). Mi a gondod a 20-literrel?, majdnem azonos az áruk, ugyanaz a felszerelés kell mindegyikhez a helyigénye sem több jelentős mértékben, pláne ha kocka alakút veszel. Természetesen a te döntésed ha nem, hát nem.:D
2017. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!