Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jol néz ki az akvariumom? Igy...

Jol néz ki az akvariumom? Igy jo szerintetek a halaknak? 1 him betta,1 algaevo márna es 1 algaevo harcsa van 54 literes az aksi. Kep lent

Figyelt kérdés
kep: [link]

2017. okt. 15. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Nemrossz, de szerintem egy ekkora akváriumba 3 hal nagyon kevés.
2017. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Az elgondolás nem rossz,szép élő növényes,van elég úszó tér is ,mellesleg a párosítás is klassz.

#1 a betta mellé nem éppen könnyű párosítani más halakat a természete miatt.

Kérdező,mik a későbbi terveid?

2017. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Az algaevőnek mondjuk a természetes bélműködéséhez kellene valami faanyag a vízbe amit tud "rágcsálni" előző voltam
2017. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a "dekoráció" ne lenne ott.......
2017. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

csak hobbikent tartom oket nincs semmi tervem,az a "dekoracio" a marna miatt van...kellett neki valami buvohely...

amugy 14 eves vagyok es ezt az egeszet sajat magamtol allitottam fel(annyi hogy magat az akvariumot szulinapomra kaptam de minden mast zsebpenzbol vettem aprankent...szoval ne nagyon kovezzetek meg legyszi

2017. okt. 15. 14:05
 6/23 A kérdező kommentje:
es amugy egy 54 literes akvariumba lehet meg rakni valamilyen halat,vagy allatot...mert azt hallottam higy ez az akvarium mar 3 halnak is alig eleg...
2017. okt. 15. 14:06
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!

Ha gondolod keress meg privátban,szívesen segítek,én is így kezdtem :)

Tudom milyen elkezdeni

2017. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Látszik, hogy kezdő vagy.


Az aymonieri 20 centisre megnő és jó nagy 2-300 literes akvárium kell neki és nem tartható más talajlakókkal.

A kifejlett példányok kifejezetten agresszívek, nálunk jóval nagyobban a nagy sügérekkel is gond volt...


Bár nem látom a képen és lehet másra gondolsz, de...


Az anci meg megint nem teljesen ide való.

A betta mellé én inkább valami nano halrajt tennék esetleg otokat.

2017. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

kossz utolso...latszik hogy bunko vagy....:)

nem kell kiosztani.mazt kerdeztem hogy igy jo lesz e az akvarium a halaknak,es hogy jol nez e ki...es amugy nem akarom oket ossz vissz "hazi allatok" :|

2017. okt. 15. 15:25
 10/23 A kérdező kommentje:
*nem akarom oket tenyeszteni
2017. okt. 15. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!