Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literbe max. Hány anci...

180 literbe max. Hány anci mehet, ha más talajlakó nincs?

Figyelt kérdés
Rokonomat lepném meg egy arany ancival, mert nagyon tetszik neki, de már van neki két sima ancija, viszonylag nagyok. Ezen felül hat gurámi van még az akváriumában, három márvány és három kisebb fajta..
2017. okt. 16. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet a harmadik anci, de függ a másik kettő nemétől is, pl ha van már egy hím akkor el kéne kerülni hogy az arany is hím legyen. Ha két nőstény van lehet akármilyen nemű az új.
2017. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Két nőstény van, úgy tudom, d majd meglesem. Vagy nőstényt veszek, az a tuti:)
2017. okt. 16. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nőstényt veszel akkor az esetlegesen nem kívánt szaporulatot is megelőzöd, elég nehéz sokszor elpasszolni valakinek a sok kis tapadókorongot amikor kikelnek. :)
2017. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt szapurulatom mit csináltam roszul víz viszonylag kemény,

és ~25° (igaz 54 és aksiba vannak.. 2en)

2017. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert 54 literben vannak ketten...90 litertől tartható egy pár. Eltérő neműek egyébként? Ilyen kis helyen lehet ki se fejlődtek teljesen vagy fiatalok még, esetleg egyneműek.
2017. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
O koszi kb 15cm mind 2, és ellentétes nem uek, de köszi, rakok mennyire bántják őket (floridai kék 2db, nagy 12cm, kicsi kb7-8)? Ha nem akk ateszem és hátha ott sikerul
2017. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a rák potenciálisan megfog mindent amit tud, és ha a felnőtt halakat nem is de az ikrákat ha leraknák akkor azt biztos elpusztítanák.
2017. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!