Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aktív szenes paplant lehet...

Aktív szenes paplant lehet venni akvarisztikai üzletben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Szűrésre barátom.
2017. okt. 17. 20:37
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha azt nem is, aktívszén granulátumot a legtöbb üzletben tartanak. Tekercsbe, vagy darabolva inkább a háztartási és konyhatechnikai üzletekben keresd, mármint ha ilyen szagelszívókba való paplanra gondolsz. Szerintem ezek a paplanok nem hatásosak annyira kémiai szűrésre mint a granulált aktív szén, faszén, purigen vagy a zeolit.
2017. okt. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Pára,szagelszívó,légcserélő,st.-re gondoltam.Oda paplan kell.
2017. okt. 18. 15:45
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Típusfüggő, de a legtöbb normál konyhai szagelszívóba jó hiszen akkorát vágsz belőle amekkora kell. A légszűrőbe már nem biztos, hogy jó, meg kell nézni mi van benne. Ilyeneket viszont nem árulnak akvarisztikai üzletben értelem szerűen. Van ezekből rétegelt is ahol még egy szivacs is hozzá van ragasztva a zsírok, gőzök felfogására. Műszaki, háztartási és vegyes boltokban próbálkozz. Én is futottam egy kört mielőtt vére kaptam az egyik kis műszaki boltban.:D
2017. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendeltem.
2017. okt. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!