Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Két betta himet tarthatok egy...

Két betta himet tarthatok egy 100x40 alapterületű akváriumban az egyik tenyésztett fátyolos, a másik békés, dús növényzet?

Figyelt kérdés
Tudom terület vèdők nem is akartam kèt hímet kèt nőstènyhez,de az eladó váltig állitotta nőstèny,nègy hónap után olyan szèp lett sajnálnèk megválni valamejiktől

#betta #tartás himek
2017. okt. 19. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
te látod, h verik-e egymást vagy sem :)
2017. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Mit mondhatnék, majd kiderül. Volt már rá példa, hogy elvoltak, de többnyire nem. Minden esetre nem árt felkészülni rá, hogy idővel valamelyiket ki kell venni. Az is kérdéses, hogy ikrázáskor, hogy fognak viselkedni. Én már most vágatnék egy üveglapot ,hogy probléma esetén gyorsan ketté tudjam választani az akváriumot amíg megoldást nem találok. A dús növényzet mellé egy-két bújóhely sem ártana.
2017. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!