Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő vagyok, valaki leírná,...

Kezdő vagyok, valaki leírná, hogy egy 50 literes akváriumhoz milyen dolgok kellenek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Mindent leírnak ami egy kezdőnek kell, olvasd el.

2017. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne kb?
2017. okt. 21. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

50 literes akváriumunk van nekünk is.

Először is egy szűrő elengedhetetlen.

Mű vagy igazi növények,ez attól függ,hogy a hal megcsócsálná-e az igazit.

Az aljára mi apró kavicsokat szórtunk,amiket a fátyolos farkú aranyhalaink néha bekapnak,mert néha a kajájuk egy része lesüllyed.

Ha nem akarod gyakran pucolni az üveget,szerezz be vízi csigákat.Habár az almacsigáinkat (viszonylag nagy csiga amúgy) kinyírták,helyettük egy ilyen feketes házúakkal megvannak békésen (a nevét nem tudom).

Haleledelből legyen minél több féle (5-6),mert állandóan pl. szúnyoglárvát adni nem jó.

Úgy rendezd be,hogy el tudhassanak bújni. Egy alagútacska vagy egy barlang tökéletes lenne erre.

Egyébként milyen halat szánsz az akváriumba,és mennyit? (Privátba légyszíves. :) )

2017. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Az tök jó azért hogy olyan osztogat tanácsokat aki több fátyolos farkú aranyhalat is tart 50 literben. Te se igazán tudod merre hány méter aranyhaltartás terén.
2017. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Kedves #4-es, az a több kemény 2 darab.

Mindig is kettő volt,és tökéletesen megvannak.

2017. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kettőnek pontosan 200 liter kéne, és ne mondd ezt hogy tökéletesen megvoltak, maximum nem döglöttek meg. Beszéltél velük hogy tökéletesen megvoltak? Csak mert tessék, itt egy fátyolos aranyhal: [link]


Ötven literben nem nőnek mert nonstop ammóniamérgezésük van, legalább ne terjesszük a kezdőknek és tudatlanoknak a tudatlanságot meg az állatkínzást amit űzünk.

2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem nőnek,elég annyi hely nekik... :'/
2017. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságot írtam... :'(

Ehhez mást nem tudok fűzni.

A halas részt felejtsétek el! :'d

2017. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha már az elején a "mennyibe kerül" a kérdés akkor már most felejtős neked az akvarisztika! Ha komolyan szeretnéd csinálni megtalálsz mindent a neten! Olvass tanulj!
2017. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!