Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 40 literes 55 cm hosszú...

Egy 40 literes 55 cm hosszú 27 cm széles akváriumban milyen halat és hány darabot tartsak?

Figyelt kérdés
Papagájsügér vagy esetleg aranyhal ha ezekből szóba jöhet valamelyik akkor melyikből hány darab?
2017. okt. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez vicc ugye?

Ajánlom figyelmedbe mindkét fajnál az akváriumméretet és igényeket: [link] [link]

Jó felfogóképességű embernek ennél több nem kell.

2017. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bettának ideális lenne, nézd meg hátha bejön. Vagy még garnéla, nano halak is számításba jöhetnének, esetleg néhány endler guppi. A sügér és az aranyhal 200 liter alatt felejtős.
2017. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért lettem lepontozva, nem én akarok sügeret meg aranyhalat negyven literben tartani...

Egyébként írt privátban, hogy mit tarthatna, majd mikor ajánlottam neki pl a sziámi harcoshalat kaptam az ívet hogy ekkora túlzásokba már ne essek hogy egy darab halnak ekkora hely! :D

2017. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na szép:D akkor nem értem, miért kérdez, ha ennyire ért hozzá:D Nyomtam egy zöldet rád, igazad van!
2017. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy 30 cm-re növő halat akarsz egy 27cm széles akvába tartani? Ilyen kisméretű akváriumokba csak nanohalak tarthatók, vagy betta

[link]

2017. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Nem értelek benneteket srácok, minél kisebb egy akvárium annál nagyobb halakat akartok bele.:D Azt értem, hogy kezdő vagy és nem tudod de nem inkább azzal kellene kezdeni, hogy egy kicsit utánaolvass, tájékozódj az akvarisztika alapjairól? Nem az akvárium és a halak megvásárlásával kell kezdeni az akvarisztikát hanem legalább egy minimális ismeretszerzéssel. Így ebből semmi nem lesz, csak halhullás, számodra pedig kudarc.
2017. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy 60 literesben lehet tartani 10 centis plekot?
2017. okt. 27. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted??

[link]

A halak megfelelő körülmények között gyorsan nőnek, 3-4 hónap és kinövi. Megéri ilyen rövid időre, beruházni ilyen kis méretű akváriumra?

2017. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kezdj már el észhez térni és guppi, platti kategóriájú halakban gondolkozni, mert amiket kiszemelsz nonszenszek ilyen akváriummérethez. Amiket linkeltem már oldalak tucatjával tartalmaznak megfelelő halfajtákat, te mégis kiválasztod azokat amihez lassan már egy köbméter víz kéne.
2017. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!