Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Belső vagy külső szűrő 80...

STE84 kérdése:

Belső vagy külső szűrő 80 literes növényes-halas akvariumba?

Figyelt kérdés
En a belsőt preferalom, de sok helyen a külsőt ajánlják talan az alaposabb szűrés es kisebb sodrás miatt?? De már belsőt is lehet kapni több szűrő réteggel es esőztető kimenettel - ti melyiket javasolnátok?

2017. okt. 23. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyikre pénzed van. 80 litert még meg lehet szűrni belsővel is.
2017. okt. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Minél nagyobb a szűrőfelület annál jobb, ha teheted külsőt vegyél. Másik előnye, hogy nem vesz el helyet az akváriumból és nem kell elrejteni mint esetleg a belsőt, bár az sem nagy ügy és esetleg akasztós szűrő is használható. Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy bármelyik használható.:D Én a külsőt javasolnám, vagy egy nagyobb akasztósat.
2017. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk egy 360 literes van és bőven elmegy egy nagyobb belső szűrővel úgy , hogy csak havonta tisztítjuk.
2017. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én ugyanezt két db bika és átalakított EHEIM XL belsővel értem el 300-literben. Kinél ,hogy erre nincs szabály minden akvárium egyedi.
2017. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!