Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiásta és megette a növénytáp...

Kiásta és megette a növénytáp tablettát a hal, lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
legalább kicombosodik tőle
2017. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy növénytáp volt? Ügyesen ki tudják válogatni mi az ami számukra ehető, és mi nem az.

Milyen hal ette meg?

Ha valóban növénytáp, abból lehet probléma.

2017. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

panzi aquaplant, 10 cm-es sügér, folyton ás, és láttam, h. vitte, szóval tuti, és meg is ette biztosan :(

Bent van a bújójában, remélem, holnap előjön.

2017. okt. 26. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ancinál halottam már, hogy elhullott tőle. Nitrát van benne ami a bélrendszerben nitritre bomlik, majd a véráramba kerül, gyakorlatilag nitrit mérgezést okozhat.
2017. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémek is kitúrták és megették egyszer, szerencsére nem lett bajuk, ami veszélyes lehet az benne lévő komplex műtrágya és gyökeresítő hormon, szerencsére a tömege nagy részét zeolit és a tőzeg teszi ki. Az ilyen turkálós sügérek mellett érdemesebb úszó lebegő növényeket használni, vagy ültetőtálba ültetni a növényeket és abban tápozni. Nagyobb kövekkel, kavicsokkal célszerű az ültetőtálat is kicsit körülbástyázni mert ha megtetszik nekik egy hely óhatatlanul az üvegig pucolják és minden mozdítható anyagot eltávolítanak az útból. Remélem a tiéd is megússza.
2017. okt. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megmaradt a hal szerencsére, de nem próbálkozom tabival többet. nem gondoltam volna, h. ezt is megkajálja, kap rendesen húst is, növényt is.Na mindegy, ezt is megtanultam. Köszi a válaszokat.
2017. okt. 27. 20:01
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Amit bekapnak azt nem biztos, hogy le is nyelik. Sokszor láttam már, hogy a szájukban tartják és ízlelgetik egy idő után kiköpik a nem túl szimpatikus vagy a számukra ismeretlen kaját, néha szétrágva darabokban, néha egészben.
2017. okt. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!