Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen leveleket tehetek az...

Milyen leveleket tehetek az akváriumba?

Figyelt kérdés
Melyik szi'nez a legkevésbé, illetve van-e olyan amitől valamelyik hal elpusztulhat? Kizárólag csapathalaim vannak, nem tudom ők mennyire érzékenyek az ilyesmire.

2017. nov. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Feketevizes halakhoz szokták rakni. Jó okkal.

Ha nem akarod, hogy színezzen, ne tegyél bele levelet.

2017. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 toma781 ***** válasza:
Ha jól tudom a nyírfa levél nagyon kicsit szinezi csak a vizet, nem tudom mekkora az akváriumod de egy pár levél nem hiszem hogy beszinezné a vizet. Viszont más levéllel ha nem akarod hogy szinezze a vizet én nem próbálkoznék.
2017. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mérgező levelektől a szennyezett és a permetezett levelektől elpusztulhatnak a halak.


A bükk színez a legkevésbé és viszonylag lassan is bomlik le. Van még egyébként egy csomó, amit lehet tenni (japán juhar, galagonya, tölgy stb.), de ha a legkevésbé színező érdekel, akkor a bükköt keresd.


Most lehet megkövezni, hogy nem fekete vizes biotópban mit keres a levél, de szerintem tök jó (és olcsó) környezetgazdagítás a halaknak, ráadásul még jól is néz ki.

2017. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!