Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik válasszam?

Melyik válasszam?

Figyelt kérdés

50x30x22 cm-es akváriumhoz.


[link]


[link]


[link]


2017. nov. 5. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A 3-mas nem tudom mi.


Vagyis tudom, jóféle világításokat csinálnak, de nem konkrét terméket linkeltél.


Az első 2-ből ... le lehet ócskázni, de én az 1-est választanám.

2017. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor az utolsó egy olyan beépített led sor ami akkora méretben választható mint az akvárium hossza. Ez esetben ezt választanám az egyenletes fényeloszlás miatt. A másik kettő is jónak tűnik egy ekkora akváriumhoz.
2017. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az 1-es, amiben izzó van nem melegíti fel nagyon az akváriumot, főleg nyáron?
2017. nov. 6. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Csíptethető, nem egy zárt leburkolt valami.

Nem jobban, mint a led. Az is melegszik ám rendesen.

(egyébként az 1-esben sem izzó van, hanem kompakt fénycső)

2017. nov. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
A hőhatásuk egyformának mondható. A komolyabb fényerejű LED-csikokat alumínium hűtőszalagra, sínre szerelve szabad használni a hőtermelés miatt, amelyik sima műanyag szalag az csak reklám célokra és dekorációs világításnak jó. Természetesen nyáron amikor amúgy is meleg van nem árt ventilátorral elfúvatni a hőt, de ezt mindegyiknél ajánlatos. Nos én kompakt csöveket és LED-lámpákat vegyesen használom, nem mérvadó a különbség melegít mindegyik valamennyire. Valamivel jobb a "hő-fény aránya" a LED-nek de az tévhit, hogy hideg és világít.
2017. nov. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!