Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe tarisznya petésedése...

Fibbrizzo kérdése:

Törpe tarisznya petésedése után hogy célszerü?

Figyelt kérdés
2 honapja van egy páram és ma látom hogy tiszta petés a nöstény ,a gond hogy csak kint van a vizböl egy sziklán és se nem eszik csak van .Azt olvastam ilyenkor a himtöl érdemes külön rakni .Elöször azt hittem vedlésre készül akkor nem esznek elötte .Tudom hogy a kikelt lárvák planktonnal táplálkoznak esetleg ciklopsal megprobálnám és tengervizbe kéne ikráztatnom vagy elég a sima édes viz keverve tenger soval ?
2017. nov. 7. 20:06
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Nem kell tengervíz elég a tengeri só, vagy az édesvíz és tengervíz keveréke. Viszont kellene egy homokos partrész legalább akkora területű mint az akvárium fele, harmada. Kellene valamilyen uszadékfa is pl rákötözött mohával, nem baj ha a fa egy része nincs víz alatt.
2017. nov. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!