Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalnak kell vízmelegítő...

Aranyhalnak kell vízmelegítő (fűtő) az akváriumba? A szűrő levegőztet is vagy külön kell venni levegőztetőt is?

Figyelt kérdés
Kettő aranyhal lesz az akváriumba, meg esetleg csiga. Köszi a válaszokat előre is.
2017. nov. 8. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

ha a szobába melegebb van mint 5-6 fok akkor nem fog kelleni melegítő :)

inkább írd le,h mekkora akváriumba milyen szűrővel tervezed, sajnos rossz előérzetem van...

2017. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, rátapintottál. Kisfiam szeretne régóta halat. De csak aranyhal jöhet szóba. Mondjuk én bettának jobban örültem volna.De nem tudom rábeszélni. Még csak az akvárium van meg. 70x48cm. Csak olvasgatok, érdeklődöm r
2017. nov. 8. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
róla. Ha tudsz ajánlani, szivesen meghallgatom. Túl sok a választék. Milyen szűrőt ajánlanál? Akkor levegőztető kell, vagy elég a szűrő? Valami növényt is ajánlhatnátok. :)köszi
2017. nov. 8. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyáron, ha nagyon meleg lesz, akkor esetleg lehet, hogy kell majd külön levegőztető.

Már ha kibírják nyárig.

2017. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ekkora akváriumban nem tarthatsz aranyhalat. Ha ezt a kisfiad nem érti meg akkor ne vegyél neki semmilyen halat.


Mondd meg hogy bettának jó, meg még más halaknak is, de aranynak nem, és akármennyire erősködik és erősködsz sajnos meg fog benne dögleni hosszas kínlódás után.

Csak hogy érezd miért mondom, az aranyhal ekkorára nő meg átlagban: [link]

2017. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Az akvárium térfogatának kiszámolásához 3 oldalra van szükség.


A kihagyott oldal lehet egy méteres is, úgy az akva 350 liter lenne, abba simán mehetne 3-4 aranyhal is.

2017. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

...:D

Biztos vagyok benne hogy nem a mélységét és magasságát adta meg és elfelejtette leírni hogy amúgy méter hosszú...

Nyilvánvaló hogy ez az alapterülete, és mivel nem feltételezem hogy 40-50 centinél magasabb lenne, így semmiképp sem ütheti meg a mércét.

2017. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!