Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek van axolotl-ja?

Kinek van axolotl-ja?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 08:40
 1/8 Liki István ***** válasza:
Én kettő nagyot tartok harmadik éve. Egy vadas és egy albínó.
2017. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekünk is pont ilyen kettő volt, de másfél év után meghaltak. :( Próbáltunk nagyon figyelni rájuk, de rendkívül kényes állatkák!
2017. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire kényesek, de nekem nem olyan nehéz rendbe tartani őket, és persze nagyon sokat utána is olvastam a tartásuknak.

Rájöttem, ha elolvasok minden cikket, amit csak találok, akkor nem is olyan ördöngös "feladat" ezekről a jószágokról gondoskodni.

Legalábbis én így tapasztalom!



Amúgy nekem van 1, nagyon jól érzi magát; 2 és fél éves!

Fehér változat.

2017. nov. 20. 09:17
 4/8 anonim válasza:
Most egy barátnőmnél van, ő most fagyasztott szúnyoglárvával eteti, én csirkemájat adtam neki, korábban szúnyoglárvát, de azzal túl sok volt nekem a macera, mindegyik opcióval elégedett az axi, az emberi ujjat is szívesen fogyasztaná mellé, ha le tudná nyelni :D Jó levegőztető/szűrő mellett kéthetente feles vízcserével, maradékok eltakarításával (az pár perc) rendben tartható. Meleget tényleg nem szereti, de az tévhit, hogy 20 fok fölött már megbetegszik, sajnos volt olyan nyáron hogy 22-25 között volt a vize, jegelve is, de 25-ig egyáltalán nem zavarta, 25-nél kezdett ideges lenni, ezért ha nincs légkondi a lakásban, akkor jobb ilyen nyáron jópár jégakkut, fagyasztott palack ásványvizet betenni reggel, hogy kitartson a hűs víz egész nap, ha nem mennél haza. Vízből kivenni nem tanácsos, akkor érzékenyebb sokkal fertőzésekre. Ha benyúlsz tiszta kézzel és eteted, simogatod attól semmi baja nem lesz. Enyém néha hagyta, néha nem, néha maga beleült a kezembe, ha olyan kedve volt. Van pár szabály, szokás, amit ha betartasz, akkor nem olyan nehéz a tartása, és igen szórakoztató tud lenni, amikor furcsa pózokban heverészik, vagy éppen bámul ahogy csinálsz valamit, vagy nézi veled a laptopot. :D
2017. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ohh bocsi, most vettem észre, hogy elírtam: Nekem 2 van
2017. dec. 20. 08:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó h....lye vagyok, csak most vettem észre
2017. dec. 20. 08:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nekem is szokták figyelni, hogy én mit csinálok "mellettük" az asztalon.
2017. dec. 20. 08:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 fehér van! Volt 1 szürke, de eladtam, és vettem mégegy fehéret!!!! Nagyon éééédeeees! A fehér szerintetek is szebb, mint a vadas?
2018. jan. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!