Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hete kb nem látom enni az...

Egy hete kb nem látom enni az "ancit". Nem éhes?

Figyelt kérdés
Kb 9 hónapos, tudom azt írja az újság hogy inkább éjszaka aktív, de berci nem ilyen. Amióta megvan, állandóan járőrözött, falta az üvegről az algát. Etetésnél mindenkit el akart kergetni, mostmeg rá se pipál a többiekre. Csak koksol egész nap egy szikla alatt? A fenekénél van egy rózsaszín dudor, mintha aranyere lenne? Ez normális?
2017. nov. 17. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baja van, bélgyulladásra gyanakszok. Mekkora akváriumba van milyen halakkal és mennyien vannak? Van bent valamilyen fa az akváriumban? Az anciknak kell ez mert a fa nyalogatása segíti az egészséges emésztésüket, különben ilyen gondjaik lehetnek.
2017. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

82 liter, 4 páncélos, 5 serpalazac, 1 cpo rák, 1 zebracsiga.

Van bent 3 kisebb szőlőtőke, már a kezdetek óta.

2017. nov. 17. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
És szoktál neki növényi eleséget adni? Uborka, forrázott zöldségek?
2017. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismerősöktől szoktam kérni, vegyszermenteset. mióta egy hörcsög elpusztult a tescós pritaminpaprikától, azóta nem merünk állatoknak marketes kaját adni. mostanában meg már ritkán jutunk ilyesmihez. de ha van, igen.
2017. nov. 17. 20:51
 5/5 A kérdező kommentje:
fájhat a pocakja, mert amilyen villámgyorsan tud úszni, mostanában csak kicsit és lassan úszik. talán a pocakja kisebb lett, mint volt 3 napja-mondjuk érthető-de aggódok
2017. nov. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!