Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha váratlanul...

Mit tegyek ha váratlanul születtek guppyk?

Figyelt kérdés

Vízcsere után született 2 guppy váratlanul. Gyorsan átraktam őket másik akváriumba, az anyjukkal együtt. Az anyát rögtönzött szülőszobába raktam bele, ahol kitudnak úszni a kicsik. Megzavartam a szülést, fognak még az este folyamán szülni?

Esetleg mit adhatok nekik enni? Elmondanátok hogy mit csináljak pontosan?



2017. nov. 19. 21:14
 1/3 anonim válasza:
Várd meg az éjszakát, és nézd meg hogy reggelre mi történik. Morzsolt lemezes hal táp jó nekik. Nem kell nekik sok fény, csak amennyi az ablakon beszűrődik
2017. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen10 te most komolyan csináltál még egy felhasználót, kérdeztél egy ugyanolyat és válaszoltál magadnak? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..


Semmit nem kell tenned, éjjel ha lesz még megszületik, ha nem akkor lehet már felfalták a többit az akváriumban. Ezt nem tudom honnan szeded hogy nem kell nekik fény, ugyanannyira igénylik a fényt és az egészséges környezetet mint a felnőtt halak. Eledelnek jó a lemezes morzsolva, de vannak kifejezetten ivadéknevelő eledelek is.

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem én tettem fel ezt a kérdést, de van közöm hozzá. De olyan kérdésem lenne. Hogy 1 literes palackot lyukasztgattam ki. Nem fog olyan kis helyen stresszelni?
2017. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!