Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek terhes a guppy?

Szerintetek terhes a guppy?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy hasa, de a fekete folt elég jól látszik. Beraktam egy szülőszobába. Szerintetek nem túl korai? Az normális hogy ideges?

[link]



2017. nov. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd ki, közel sincs a szüléshez, még szerintem egy, de lehet két hét is vissza van, és azért ideges mert kiszakítottad a környezetéből és bezártad egy kicsi helyre.

Amikor majd oldal nézetből kockás lesz a hasa akkor kell berakni a szülőszobába. Ha korán berakod elvetélhet vagy koraszülés lesz az eredménye aminél megszüli az ikrákat vagy a félig fejlett életképtelen kishalakat.

Ilyesmi lesz szülés előtt, szemmel láthatóan "kocka" formájú a hasa [link]

2017. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ez lesz neki az első szülés?
2017. nov. 20. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Egyébként is észreveszed mert elkezd bujkálni előtte is pár nappal már, akkor kihalászhatod. Az első szülés után pedig ha tudod mikor volt 4-5 hetente számíthatsz új kicsikre, azt már könnyebb számolni.
2017. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom, vedd ki.
2017. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!