Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akváriumom van. Ma...

Csótár A nikó kérdése:

40 literes akváriumom van. Ma reggelre opálos "fényű"lett a víz benne. A növényeim levelei meg barnás-vöröses színűek lettek. A növény leveleit kiszedtem, kidobtam (pocsék a szaguk), de a víz még elég ocsmány. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az akvárium.
2017. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nem lehet semmit mondani rá. Friss akvárium? Vannak lakói? Én azt szűröm le hogy újonnan indított akváriumról lehet szó, akkor pedig az üresjárat bejáratási idő alatt gyakran lesz opálos a víz benne, részben ezek miatt se telepítünk 3 hétig halat. Most szaporodhatnak el a bontó bacik, le fog tisztulni magától, bár érdemes lenne többet mondanod az akváriumról hogy tudjunk segíteni.
2017. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 3 éve van akváriumom.Csak algázók lakják.8-an vannak a legutóbbi halnépszámlálásom szerint.Alapjáraton a víz kristálytiszta szokott lenni,ezért is állok most értetlenül a jelenség előtt.Semmin sem változtattam.Ugyanaz a haltáp,szűrő rendszeresen tisztítva,haletetés a megszokott ütem szerint.Pénteknél előbb nem jutok el a halasomhoz és félő,hogy addig kihalunk.
2017. nov. 21. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Algázó? Ugye nem az ancikra gondolsz? Ahol 90 litertől lehet egy párt tartani? Vagy a házmesterhalakra/páncélosharcsákra gondolsz?
2017. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!