Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen fajtájú halak?

Hajnal99 kérdése:

Ezek milyen fajtájú halak?

Figyelt kérdés
Akváriumhoz kaptam. De a fajtáját nem tudom. Mennyire békések? Vitorlás halakkal kijönnének? Itt a kép róluk: [link]

2017. nov. 26. 13:37
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Kalászhalaknak nézem őket (Boeseman szivárványhal). A díszhal infón is olvashatsz róluk. Mivel ázsiai hal nem igazán vitorlások mellé való. Sajnos nekem még nem voltak így én is csak annyit tudok róluk amit olvastam az-az békés rajhal 10cm nagyságúra nő, ebből adódóan nagy akváriumban tarthatóak csak megfelelő létszámban 300-liter alatt nem nagyon tarthatóak. Keress rá a nevére biztosan több infót is találsz róluk az tuti, hogy több kellene belőlük, ha van hely.
2017. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!
2017. nov. 28. 17:32
 3/4 patterson ***** válasza:
a vitorlás hal sügér,tehát ragadozó...nagyra nől,nem való békés halak mellé
2017. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbáltam összeengedtem őket a vitorlásokkal, nem szekálták egymást. Elvannak.
2017. dec. 20. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!