Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudnék egy nap alatt...

Hogy tudnék egy nap alatt akváriumot cserélni?

Figyelt kérdés
Garzonban lakunk, minden cm2 ki van használva. Láttam egy új 80 literes akvát,( akkora mint a régi, ami öreg, kagylós, a ragasztás is hiányos), ezt szeretném megvenni. A régiben van egy belső szűrő, 600 liter/órás, ennyit tudok róla. Szivacs van benne, de alul megfúrtam és a szivacs alá tettem kerámia gyűrűt. És van még benne egy Heilea kicsi esőztetős szűrő. Ez is szivacsos, de kis dobozban mehet bele aktívszén is. Sajnos időnként előjön a lobélián és a papagájvirág alsó levelein olyan fekete szőrszerű fonal. Mint a Gusztáv fején a 3 szál haj. Karbóra eltűnik, de csak ideiglenesen. Áttehetem a régi szűrőket az új akvába? Nem akarok algát költöztetni, a vizet se szeretném vinni. Hogy lehet ezt megoldani, ha nics hely ahol az új akvárium járhatna két hétig?
2017. nov. 26. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az egyetlen szabad hely(mosógép teteje) foglalt. Kaptam tejfölöspohárban új növényeket, azok várják a szebb jövőt ott, egy húsosládában. Ide átraktam a kis szűröt, mozgassa a vizet. A láda steril, ez a víz később felhasználható?
2017. nov. 26. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak halakat ne tegyél bele pár hétig.
2017. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze! Ha nem lennének halaim. De vannak. Különben nem kérdeztem volna!
2017. nov. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!