Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baja van az ancinak?

Baja van az ancinak?

Figyelt kérdés
Hosszú az anci ürüléke. Eszik rendesen, az üvegen mindig ott van, de nagyon hosszút kakil.az uborkát nem annyira eszi, de az algát imádja. Mit csináljak vele? Mit tudok tenni?

2017. nov. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Van bent fa az akváriumban?
2017. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy akác gyökér. Amit szeret is
2017. nov. 27. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Az akác mérgező.


(Tudom, hogy csak egyes részei, és a gyökere valószínűleg nem az, legalább is elvileg, de ettől még ha fizetnének se raknám be az aksimba semmilyen körülmények között semelyik részét)

2017. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én ancijaimnak akkor volt extra hosszú az ürülékük, amikor a kelleténél kicsit több zöldalga volt. 10-15 centis, egyenletes (nem nyálkás, nem fehér) zöld ürülékük volt, ami fokozatosan kevesebb lett, ahogy az algával sikerült leszámolnom (nagyjából). Na akkor elfogadták már a zöldségeket is, amiket beadtam. Remélem, nálad is csak ennyi a "baj".
2017. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez a baj ha egyáltalán baj van de azért megemlítem hátha. Az ancik főként dög és korhadékevők ha csak növényevő halaid vannak akkor gondoskodni kellene fagyasztott állati eredetű táplálékról is a számára. Azért nem jellemző hiánytünet ez mert általában hozzájut a halak kajájából néha az ürülékükből is. A frissen betett fával, gyökérrel jó dararabig nem sokra megy, de száraz levelet és platánkérget biztosan találnál a környezetedben. Tudomásom szerint de erre ne alapozz, az akác mérge a kérgében és a magban koncentrálódik, a virágban biztosan nincs mert akkor már nem élnék.:D A fában sem sok lehet ha van is valamennyi, hiszen konyhai eszközöket gyártunk belőlük Isten tudja mióta.
2017. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Baja van az Encinek :c
2017. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!