Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet ilyen hátteret venni?

Symmer kérdése:

Hol lehet ilyen hátteret venni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok akvariumosnal láttam hogy a háttér egy kívülről az üvegre simitott fólia amely vsgy fekete vagy fehér vagy ilyen ködös,átlátszó de megis ilyen sejtelmes. En is ilyet szeretnek venni az akvariumomra, ez elvileg egy ablakokra tervezett ilyen sotetito fólia. Hol tudnék ilyet venni ? Sajnos az akvarisztikai szaküzletben itt nálunk csak ilyen ocsmány mintás háttérnek vannak
2017. dec. 6. 21:38
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Papírboltok, festékboltok, tapéta üzletek, barkács áruházak, dekorációs szaküzletek, stb. Nem muszáj felragasztani sem, ha keményebb kartont veszel. Én is csak nekitámasztottam az üvegnek, sőt volt amikor kézzel festettem farostra, vastag papírra, mert nem kaptam nekem tetszőt.
2017. dec. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!