Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélás akvárium?

Garnélás akvárium?

Figyelt kérdés
15 literes akváriumban lehetne pár garnélát tartani?Vagy túl kicsi a 15 liter bármely fajtához?Vagy azért nem lenne jó, mert ilyen kicsi akváriumban nehéz lenne megtartani a biológiai egyensúlyt?

2017. dec. 11. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Túl kicsi bárminek. A garnéláknak a 20 liter az alap de még abban is nehéz megtartani a biológiai egyensúlyt, de ez egyenesen túl kevés még nekik is.
2017. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is lehet stabilan tartani, meg pillanatok alatt túlszaporodnak.

Igazából ez a 20 literes határ is egy elméleti dolog, gyakorlatban azzal is pont ugyanúgy csak szenvedni lehet. 30-40 liter az, amivel saját magadat se szívatod meg.

2017. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 symmer ***** válasza:
En most fogok egy 30 literes kocka nanot indítani garnelasnak :)
2017. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 literben van 3 hónapja 4 garnélám. Egy hógolyó, egy rili, két rc. Kavics talaj, egy ambulia,egy gömbmoha, egy törpe lobélia, és egy ágra kötözve jávai moha. 5 watt led világítás. Semmi problémám nincs. Most takarítottam ki a hét végén először. Eddig még vízcsere se volt, a párolgást kellett csa pótolni. Nincs lefedve, így gyakran kellett öntögetni. Van bent vagy 20 kicsi, eddig nem mertem hozzájuk nyúlni, de már 4-6 milliméteresek, ki tudtam őket pecázni. Igaz velük most már kéne valamit csinálni, de sztem 4 gari ekkorában nagyon jól elvan.
2017. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg, meg tudná valaki mondani mennyi idő kell nekik hogy a 1.5cm-t elérjék?
2017. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!