Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet a legszebb Bettákat...

Symmer kérdése:

Hol lehet a legszebb Bettákat kapni?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg nem tud egy minőségi magyar Betta tenyesztot(akar magánszemély aki elad)? Vagy esetleg egy boltot ahol lehet kapni szep Bettakat ? Kicsit kezdem meg "unni" hogy hétről hétre járom a szánalmas boltokat es nézem a pohárban haldokló rossz állapotú halakat egy igazán szep utan kutatva :(..

Bármilyen helyet örömmel meghallgatok de leginkább a Dunántúl es Budapest az ami erdekelne:)!


2017. dec. 11. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Újpest-Központban a metrótól két utcányira, a Lebstück Mária utcában, az Árpád úthoz közel, a rendőrséggel szemben van egy nagyon pici bolt. Kívülről nem túl "bizalomgerjesztő", de időnként nagyon szép bettái vannak (a többi hala is szép) - úgy értem, kicsi a bolt, nincs sok hal, és nincs mindig betta, de ha van, akkor nagyon szépek. Sok halat vettem már ott, mind egészséges volt. Igaz, az üzlet egy ideje eladó (talán el is adta már a tulaj, de elvileg beszállítói kapcsolatokkal együtt árulta). Én az összes bettám nála vettem (most a 3. van nálam) - én is gondolkozom rajta, hogy indítok egy új bettás aksit.
2017. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jofogas.hu
2017. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég jártam a soproni Alpha Zoo boltban. Rohadt magas áraik vannak, kb duplája egy átlag soproni állatkereskedésnek, de gyönyörűek a halak. Én nem is tudom, honnan szerzik őket, a bettákat tátott szájjal néztem.
2017. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, Aqua Zoo, a bolt neve, bocsánat :D
2017. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tatabánya, Dánio kisállat
2017. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 patterson ***** válasza:
0%
gúgli,tenyésztők...privátok,fotót kérsz...díszhalas csoportoknál érdeklődj,van vagy 30..
2017. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is az újpesti helyre járok:) Korrekt hely, boldog halakkal. Egy hete voltak bettái is. Régebben meg olyan diszkoszokat láttam nála, hogy majdnem elájultam. El is vitték mindet. Szépek a halai. Régimódi kicsi üzlet.
2017. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
akvarista oldalon facebookon most hozott be az admin kiállítás minőségű (itthon nemveszel) párokat 15-20 ezer körül.
2017. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!