Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal! Honnan...

Sziámi harcoshal! Honnan lehet megtudni, hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen egyértelmű kifejlett állapotban, hiszen a hím sokkal nagyobb, az uszonyai nagyobbak és színesebbek, viselkedése agresszívebb. Ha mutatsz egy képet jó eséllyel be tudjuk határolni a nemét ha neked nem megy, de azért mutatok egy-egy képet hímről és nőstényről is:

hím: [link]

nőstény: [link]


Próbáltam hasonló színűeket keresni hogy egyértelmű legyen a különbség.

2017. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszömöm!

Csatolok egy képet hogy biztosabban tudjam!:)

[link]

2017. dec. 12. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő egy nagyon szép színes nőstény. :)
2017. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És lenne még egy kérdésem.

Tegnapelőtt vettem egy hím harcoshalat hozzá és a nőstény kergeti meg csípkedi. Ennek mi az oka?

2017. dec. 13. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem szabad őket együtt tartani. A hímek nőstényekkel való együtt tartása olyan 130 litertől jöhet szóba úgy, hogy dúsan növényesített és egy hímre három nőstény jut, és akkor is nagyon nagy az esélye hogy nem fogják eltűrni egymást.

Sajnos kár volt a hímet hoznod, ha van rá lehetőséged minél előbb vidd vissza mert meg fogják ölni egymást. Nem tudom hány literben vannak milyen halakkal vagy csak egyedül, de ha így zargatja nem sok jó sülhet ki belőle. :(

2017. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!