Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Állatboltokban lehet kicsi,...

Állatboltokban lehet kicsi, kerek oldalú akváriumot venni?

Figyelt kérdés

Nem lesz benne semmiféle élőlény!


Tudom hogy tilos olyanban halat tartani, de sokszor látok különféle díszhalakat pohárban, szóval miért ne lehetne ilyen.


Tudtok olyan boltot Budapesten (8-9-10 kerület környékén, vagy messzebb) ahol találok ilyet?


2017. dec. 13. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Euro Familie-ben vettem 1800 Ft-ért tavaly , de állatot tényleg ne tarts benne, mert szenvedne
2017. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Mint mondtam, nem lesz benne állat, se semmilyen élőlény.

2017. dec. 13. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Gömbakváriumra gondolsz, vagy olyanra aminek az eleje-oldala domború?
2017. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Főleg gömbre, de a domború se rossz
2017. dec. 13. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:

" de sokszor látok különféle díszhalakat pohárban, szóval miért ne lehetne ilyen."

Azokat a különféle díszhalakat bettának hívják, azért látod őket a pohárban kínlódni, mert ha beteszik bármelyik halas akváriumba, megöli a többi halat. Több bettával sem tartható, mert kinyírják egymást. A kereskedés pedig nem tud mit kezdeni velük, ezért vannak a pohárban, na meg a parasztvakítás is megy, hallottam már nem egyszer, hogy etetik a népet a döglődő poharas bettával, hogy milyen igénytelen hal... szerencsétlen állat pedig, utolsó utáni erejével csapkodja magát a pohár oldalának.

Gömb akváriumot, vagy íveltet bármelyik kereskedés árusít, de jobban jársz ha neten körbenézel a használtak között, újonnan 4 ezertől indulnak, használtan láttam már 500ért is egész nagyot.

Halat tényleg ne tegyél bele, feltéve, ha van egy cseppnyi érdeklődésed is a hal jólléte miatt.

2017. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kecskeméten van egy srác akváriumok, terráriumok készítője. Tud üveget hajlítani, minden elképzelésre nyitott, korrekt eladó. Vaterán nézd meg, ott hirdet. Terra pro kft.
2017. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Köszönöm az infót a "poharas halakról" is


De most mondom harmadjára hogy semmilyen élőlény nem lesz abban a nyamvadt üvegben :)

2017. dec. 13. 17:54
 8/8 Platypus ***** válasza:
Mivel állat nem lehet benne, ezért a díszállatos boltokban hiába is keresed. Egy időben büntettek érte, azóta sehol nincs. Virágboltban, lakberendezési boltban viszont simán kapsz váza néven.
2017. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!