Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti hány forintért vettétek az...

Ti hány forintért vettétek az axolotl-jaitokat?

Figyelt kérdés
Én 300 forintért mind2-t

2017. dec. 20. 12:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, valahogy elírtam: 3000 Ft-ért vettem őket
2017. dec. 20. 12:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!!!!
2017. dec. 20. 12:14
 3/6 Liki István ***** válasza:
2 éve vettem egy 7-8 centis nőstényt 2000-ért. Fél évre rá egy felnőtt hím albínót 2500-ért.
2017. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én meg egyszerre vettem-3 évvel ezelőtt-egy vadast és egy fehéret. Tíz centisek voltak....



Nálad az albínó nem szokott beteg lenni? Mert azt mondják, az albínók betegesebbek; sokkal jobban kell az egészségükre figyelni....

2018. jan. 2. 09:27
 5/6 A kérdező kommentje:
És neked a két éve vett axid milyen színű? Vadas? Mert azt nem írtad, csak, hogy a másik fehér.
2018. jan. 2. 09:29
 6/6 Liki István ***** válasza:
A nőstény vadas színű és elírtam, mert azt 2,5 éve vettem. Az albínó már nagy volt amikor megvettem és eléggé ramaty állapotban volt, de rendes etetéssel és nyugodt, hideg környezetben szépen feljavult. A kopoltyúszálai már akkor sem voltak és azóta nincs is neki, de rendszeresen felmegy levegőt venni és így is elég jól elvan. Már szaporodtak is egyszer 1,5 éve. Most is nagy a hasa a nősténynek. Remélem még tud szaporodni a fiú.
2018. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!