Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi fűtőt hideg vizbe...

Akváriumi fűtőt hideg vizbe tettem 26 fokosra állitva (rs electrical 25w) majd kivettem feljebb álitani kb 20 perc után mikor 28 fokosan vissza tettem szétrepedt meg lehet javitani?

Figyelt kérdés
és letört az alján a müanyag most a fütöszál|spirál szabadon van 1 órát se ment ujjat venni nem akarok

2017. dec. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, ezt tönkretetted.
2017. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bekapcsolva egyáltalán nem szabad kiemelni a vízből, mert azonnal vége. :/ Nézz szét nagyobb állatkereskedéseknél (mondjuk Freesnapf), hátha kifogsz egy karácsonyi leárazást.
2017. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Bedugva felejtettem, és úgy melegen kivettem majd hűvösebb vízbe tettem. Kampec. Újat kell venni, az már kuka.
2017. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat tanuló pénznek jó volt...
2017. dec. 21. 21:36
 5/6 patterson ***** válasza:
45%
max kikapcsolod,vársz fél órát úgy kiveheted,de nem kell kivenni a feljebb állításhoz,a skála víz alatt állítható
2017. dec. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Aki nem jártas efféle dolgokban annak nem ajánlom a fűtés javítását. Sajna újat kell venned nemigen van más lehetőséged ha fűteni akarod az akváriumodat. Leírták már hogyan kell kivenni, legközelebb óvatosabb legyél mert nagyobb baj is történhetett volna.
2017. dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!