Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi belső szűrő?

Akváriumi belső szűrő?

Figyelt kérdés

54 literes akváriumba megfelelő lenne az Aquael asap 300 belső szűrő?


egy link:

[link]



2017. dec. 23. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az 1-el nagyobbat venném meg! Az 500-ast!



(Illetve ha csak ebből lehetne választani, akkor venném meg, amúgy nem.

Elég érdekes konstrukció, alul szívja be a vizet, az összes kosz, aljzat szemcse, mind a rotoron megy keresztül. Fordítva szokás, a motorhoz már szűrt víz szokott menni.


Néztem más fajta aquaeleket, hát nem ájultam el tőlük.

A turbo filter és az unifilter is jobb szűrő -ránézésre- viszont mindkettőből az 500-as lenne jó, az meg egyik se fér el egy 30 cm-es akváriumban.

Mindig is hátránya volt az aquaeleknek, hogy hosszú keskeny szűrőket csináltak, így ami hosszban befér, abban olyan kis keskeny szivacs van, aminek a kapacitása köszönő viszonyban sincs a gyári fantáziálgatással.


Ez az asap vagy mi elég alap gépnek látszik, szerintem még a teljesítményét se lehet állítani, levegőztetni se lehet vele (mondjuk az nem is fontos) se egy esőztetőt nem lehet rátenni.

Szerintem ha aquael, akkor vagy az asap 500, vagy az unifilter 360.

De azért még nézegetnék más márkát is.

Pl atman at f 303 )

2017. dec. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!