Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ötlet több különböző fajú...

Pascal Áron kérdése:

Jó ötlet több különböző fajú teknős együtt tartása?

Figyelt kérdés
Van egy 100x30x50 (hossz,szél,mely)akváriumom benne 2 db sárgafülű ékszertekivel. 6 és 8cm nagyok fiú lány, nagyon barátságosak egymást még sose bántották, nem agresszívak. Gondoltam örökbefogadnék vagy vennék egy teknőst valakitől aki megválna vagy elajándékozná kedvencét. Nem tudom jó ötlet e de a 2 teki még a halakat se bántja. Ti mit gondoltok erről? Valakinek személyes tapasztalat? azt hallottam a pézsmák agresszívek. Bár ékszerről is hallottam már

2018. jan. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ékszerteknőst agreszívnek mondják, egy ismerősömnek pedig egy helyen van egy mocsárival; és jól összeszoktak már! Pézsmateknősféléket szerintem ne tegyél közéjük, mert ugye mennyivel kisebbek, ezért így szerintem az ékszerteknősök jóvoltából ott "pézsmavér folyna"!!!!
2018. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az ékszerteknőst agreszívnek mondják, egy ismerősömnek pedig egy helyen van egy mocsárival; és jól összeszoktak már!" Gratulálok az "ismerősödnek", remélem tisztában van vele, hogy ILLEGÁLIS fogságban tartani a mocsári teknőst!



Különböző fajú teknőst ne tegyél melléjük, általában eltérnek az igényeik is. Sőt, még ha sárgafülűt is veszel, lehet azok sem békélnek meg egymással. Ekkora akvaterrárium nem nagyon lesz elég, hisz 30cm-re is megnőhetnek, és ügye kell nekik a kimászó rész is, jobb előre gondolni erre.

2018. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lesz elég. Szüleim nem engedtek nagyobbat ezért is sokat kellett könyörögnöm hogy megvehessem magamnak.Ha rajtam múlna 180x50x60 as lenne. Tudom hogy egy év múlva dobhatom ki ezt az akváriumok😕. De nem hittek nekem hogy jobban megéri megvenni egyből a véglegeset. Mocsári tényleg illegális. Azért köszi a válaszokat
2018. jan. 2. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
az ismerősöd törvényszegő első, remélem megbüntetik.
2018. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg 150 literben tartasz két teknőst, ami ugye ténylegesen nem 150 liter. Most még kicsik, de mi lesz ha megnőnek?

Hogy fogsz biztosítani nekik elég helyet? Ilyen pici helyre, minek még teknős, miért nem elég a 2 ?

2018. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Igazad lehet.
2018. jan. 3. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok: A mocsári teknőssel is rendelkező ismerősömnek van rá engedélye, az apja szerezte neki. Védett fajok tartása csak akkor illegális, ha NINCS RÁ ENGEDÉLYE az illetőnek.
2018. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!