Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megmutatod saját akváriumod?

Megmutatod saját akváriumod?

Figyelt kérdés
Mostanában készülök saját akváriumot tervezni és ahhoz kellene ötletnek .Jó ötleteket , segítséget szívesen fogadok.Köszönöm.
2018. jan. 5. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
2018. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem rossz, érdekes ez a domború oldalmegoldás.

Ott szemben a fán mi az a sárga? Csak nem CPO? Azt olvastam hogy bántja a halakat. Igaz ez??

2018. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Aljzatnak valami sötétet válassz, rakj középtájra lyukacsos köveket (a legtöbb kereskedésben különböző méretekben és formákban lehet kapni), szép természethű látványt nyújt és a halak nagyon szeretnek a lyukakon átúszkálni,ami, különösen a harcsafélék, ami szintén szép látvány, ahogy keresztül kasba cikáznak. És hogy még természetesebb legyen a fennmaradó részt ültesd be dús növényzettel. Most ez jutott eszembe ötletnek, remélem tudtam segíteni.
2018. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves Lajos , nagyon szép az akváriumod.Kívül - belül. Mond nehéz talajporszívózni a sok kisebb - nagyobb növényeid miatt ? A díszeket olyankor gondolom kiszeded? Nagyon ízléses , már megérte feltennem a kérdést.

Erika

2018. jan. 5. 20:26
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló , a gondolataimban olvastál , így ismeretlenül is.Hasonló az elképzelésem , megerősítettél benne .Köszönöm.

Erika

2018. jan. 5. 20:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ezt most csináltam nemrég, még nincs kész teljesen. Jávai mohát fogok még valahová elhelyezni, a növények most kezdenek észhez térni az átültetés után. Halaknak is tetszik, látom rajtuk hogy élvezettel bújócskáznak. Igen, takarítás havonta van, akkor kijön a díszítés. Van egy 50ml-es fecskendőm, belseje nem kell, arra ráhúzok egy m.csövet. Avval már szép lassan kiporszívózok. Csak a harcsákra kell nagyon vigyázni, ott bóklásznak mindig némi kaja reményében. Szeretem őket nagyon. Etetésnél ha beteszem a kezem, beúsznak a markomba. Még azt is engedik, hogy kiemeljem őket a vízből. Bármi kell szólj, segítünk.
2018. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azok a lukacsos kövek keményítik a vizet. Nagyobb lapos kavicsból is lehet valami bujkálót építeni, de ha lágy a vized, és olyan halakat választasz amik szeretik a keményet, akkor mehet.
2018. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lajos !

Hasznos dolgokat írsz , örömmel olvastam soraid. Lehet kérdezek még , de sokat olvasok ebben a témában itt is és más oldalakat is.

2018. jan. 5. 21:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes először összeirni, hogy milyen tipusú halak tetszenek. Aztán ha rájuk keresel, ott írják,hogy milyen beállítottságú akváriumban érzik legjobban magukat a halak. Növények, aljzat, dekoráció szempontjából ez nagyon sokat segít és sok ötletet is ad, főleg,ha olyan halakat választasz amiknek nagyon hasonlóak az igényeik.
2018. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Várok még saját akvárium képeket , és tanácsokat , tapasztalatokat is szívesen fogadok .

Köszönöm !

2018. jan. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!