Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki linkelne olyan oldalt,...

Valaki linkelne olyan oldalt, ahol minden akváriumi hal megtalálható és mindegyikről van hosszabb jellemzés és leírás?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
www.google.com
2018. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Addig meg te gyűjtsd ki nekem az összes csillag nevét, és a rá jellemző tulajdonságait. Előre is köszönöm.
2018. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi, csak linket kérnék az összes csillagról.
2018. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Oké hogy legyen valaki aki nem a végtelenségig paraszt egy normális kérdésnél én linkelek kettőt, az elsőn kevesebb hal van meg, ott inkább az akvarisztikáról tudsz meg többet, a második oldal az igazi adatbázis:

[link]

[link]

2018. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 5. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#4 köszönöm szépen 4-es


Én nem értek a halakhoz és hozzá se tudtam szólni, de finoman szólva bunkók voltak az ez előtt válaszolók. Miért baj, ha valki kérdez? Sőt AZ A JÓ ha vaki kérdez, hisz előre akar tájékozódni és nem utólag kapkod, miután elrontott egy csomó mindent. Engem is így fogadtek egy faces csoportban, és nem jó érzés. Úgy gondolod hogy van itt egy csomó jófej ember azonos érdeklődési körrel és a legelső, legártatlanabb, legyszerűbb kérdésnél beszólnak, bunkóznak és dühítő fejeket osztogatnak :D

2018. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Már így az értelmesebb emberek nevében köszöntem :D
2018. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az első háromnak meg annyit, hogy ne itt éljétek már ki amit otthon nemmertek, köszi.
2018. jan. 5. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

[link]


De Kérdező, ugye tudod, hogy mennyire irreális elvárás az ÖSSZES létező akváriumi halról naprakész adatbázist kérni? Az SF szerintem magasan a legjobb a témában, de nekik is vannak elavult cikkeik, hibás információik. Épp ezért érdemes legalább 3 helyen utána olvasni a témának.

2018. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt egy másik is:

[link]


Tényleg az a legjobb, ha több helyen utánaolvasol a dolognak.

2018. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!