Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta szaporodási problémák?

Betta szaporodási problémák?

Figyelt kérdés
Az a gondom nekem, hogy a bettám valamiért túl szerencsétlen ahhoz hogy normális habfészket építsen! Minden körülmény adott! Nem fordulhat elő, hogy steril? A nőstény tele van csíkokkal! Tapasztalatokat várok! Előre is köszönöm! DK
2010. jún. 4. 13:16
 1/4 kzs ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Egyrészt vannak olyan hímek, amik nem nagyon remekelnek fészeképítés terén, másrészt előfordulhat, hogy nincs kellő motiváló tényező (értem ezalatt azt, hogy kevés a víz felszínén úszó növényzet, vagy nem elég meleg neki a víz, vagy van ami zavarja - pl. más halak idegesítik).

2010. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De külön akváriumban tettem át. 28-30C'-os a vize! rektam be úszúnövényt, hungarocel darabot. Valahogy nem szeretné megcsinálni! Megpróbálok másik hímet szerezni a napokban, meglátjuk mi lesz.
2010. jún. 5. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor tetted be a hímet az akváriumba?lehet h még kell pár nap neki, az enyémnek 4-5 nap kellet mire épített egy normális habfészket...
2010. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hétig volt a hím különtéve.
2010. jún. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!