Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SEGÍTSÉG! Van 3darab (félsós)...

SEGÍTSÉG! Van 3darab (félsós) zöld gömbhalam egy 60literes akváriumban. Már nem esznek 2-3napja. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már volt tengeri akváriumom régebben is... de ilyet még nem tapasztaltam tengeri (félsós) halnál

2018. jan. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Megmérgezték őket!
2018. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megvannak kb 2-3hete és azóta senki sem járt nálunk. én pedig mindig sterilen bánok velük
2018. jan. 6. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Mert mondjuk 200 litertől lehet tartani kettő darabot, te pedig 60 literben tartasz hármat?

Remélem legalább friss akváriumba raktad őket bejáratás nélkül és akkor már meg is alapoztad a pusztulásukat.

[link]

2018. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 .... 3hete elvannak már ebben az akváriumban, jól bejárattam előtte mielőtt meghoztam őket. és még picik, majd kapnak egy nagyobb akváriumot ha megnőnek de még nincsenek 2 centisek se. régóta tartok már ilyeneket. egy másik, 500literesben. de ez a három pici nem eszik
2018. jan. 6. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Akkor mégis csak valami baj van velük nem? Nem vagyunk se látnokok se tv jósok, de valami nem jó, és szemmel láthatóan elsősorban az akvárium méretekkel vannak gondok. Persze lehet még egy csomó más tényező is rossz, nem tudni hány fokos a víz, milyen a szűrés, milyen sókoncentrátumot használsz stb.
2018. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!