Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Almafaágat lehet tenni akváriu...

Hfghnrxhx kérdése:

Almafaágat lehet tenni akváriumba?

Figyelt kérdés

Találtam egy gyönyörű almafaágat.

Teljesen száraz,kéreg mentes.

Mi az eljárás arra hogy betegyem az aksiba ha eggyáltalán lehetséges??



2018. jan. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan almáról még sose hallottam akváriumban, de elvileg a gyümölcsfákkal semmi probléma nem szokott lenni, szóval viszonylagos biztonsággal tudom azt mondani, hogy szerintem minden további nélkül használható.


Az eljárás az akvárium típusától függően lehet az egyszerűbb 1, vagy a bonyolultabb 3 lépéses technika.


Ha nyitott tetejű az akvárium, akkor lehet alkalmazni az 1 lépéses technikát.

(beteszed a vízbe)

Ha van tető az akváriumon, mindenképpen a 3 lépéses módszer kell.

(leveszed a tetőt, beteszed a fát, visszateszed a tetőt)


Viccet félretéve, jó forró vízzel (nem kell főzni!!!) alaposan le kell csapatni, erős számú műanyag kefével ha nagyobb koszok vannak rajta, kicsit megsúrolni. Ennyi.


Illetve ha full száraz, akkor idő kell majd neki, míg lemerül.

Ezt megvárhatod , hogy addig úszkál, vagy lesúlyozhatod addig, míg megszívja magát.


Amire természetesen még figyelni kell, mint minden dekornál, hogy ha már lent marad, stabilan kell beállítani, ne dőljön rá valakire.

2018. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcsösöket erősen szokták permetezni, én úgy tudom, ezzel vigyázni kell. Szőlőtőkénél is az a jó, ha elhanyagolt helyről van.
2018. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog benne rohadni
2018. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mint az agyad a fejedben
2018. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!