Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömbmoha beoltása növénytáppal?

Gömbmoha beoltása növénytáppal?

Figyelt kérdés
Ez működik valamint ha igen pontosan hogyan és milyen növény táppal érdemel oltani?
2018. jan. 8. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet növénytáppal oltani? Soha nem hallottam még erről.
2018. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első, nem a botanikából ismert "oltásra" gondolt szerintem a kérdező, hanem hallottam már olyanról, hogy valaki folyékony tápoldatot fecskendezett bele tűvel a gömbalgába, és a fecskendős tűről jöhet az asszociálás.


Érdemi választ én se nagyon tudok adni, mivel a gömbmoha enyhén szólva elmarad az ősrobbanás szerű növekedési ütemtől (ha egy hektó tápot teszel bele akkor is)

úgy is mondhatnám, megalszik a táp a nem létező szájában.

Szóval atom fölöslegesnek látom bármiféle táp ilyen módon való adagolását, mert úgyse nagyon tud vele mit kezdeni.


Még olyan fényerő mellett is, ami mellett folyamatosan liftezik, elegendő számára a vízben oldott tápanyag.


De az az igazság, hogy nem is próbálkoztam még ilyennel, úgyhogy elképzelhető, hogy valami csoda történik.

2018. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!