Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kék rák floridai/ausztrál...

Kék rák floridai/ausztrál rákom lehet? Adatok lent.

Figyelt kérdés

Van kettő rákom az egyiknek az ollója alján van egy egy piros folt, ő biztos h ausztrál?, Ill más kék rakfajnak van e még piros foltja az olloja alján?


Igazából a fajuk azért érdekel mert ha ausztrálok akkor kicsi nekik az aksi, floridainak pont elég.. de annak is inkább kicsi (külön vannak),

én procambarus cubensist (kubait) vettem:( ami floridai lett (P. Alleni) vagy ausztrál (cherax SP.) az adatok alapján melyik lehet?


Ha kell akkor felteszek pár képet :)


Illetve hogy ha floridaiak, ausztrálok akkor mennyit érhetnek?(csak azért h ne szenvedjenek szegények mert most nem tudok hova tenni egy 160l+ os aksit) (nagy 17cm+, kisebb 14-15cm) nagy: sötétkék rózsaszín foltos, a kicsi: még világos kék


2018. jan. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
egy képet kérnék, köszi
2018. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi h csak a nagyobrol van, ha kell meg tobb, alulrol stb. akk irjatok, kicsit meg majd egyszer elkapom ha elojon,

2018. jan. 8. 22:11
 3/5 A kérdező kommentje:
és tudom egy tisztitás már ráférne :D
2018. jan. 8. 22:13
 4/5 Platypus ***** válasza:
Néhány éve még floridait árultak kubai kék néven, manapság viszont ausztrált. A tiéd is az utóbbi. Cherax quadricarinatus.
2018. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2018. jan. 9. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!