Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyért nem esznek a Neonhalaim?

Hfghnrxhx kérdése:

Milyért nem esznek a Neonhalaim?

Figyelt kérdés

Direkt neonhalnak való kaját vettem(Tetra Min bioactive, trópusi halaknak)

Beszóróm az eleséget, a guppik fölkapkodják persze jutna nekük is de nem esznek csak úszkálna minden fele



2018. jan. 9. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Zavarja őket a helyesírásod.
2018. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Elozo... Zavarlya. Tanujj mar mek irni -.-"
2018. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem, ez nem direkt neonhalnak való kaja.


Sőt, se nem neonnak, se nem halnak.


Ez egy általános táp, amit a rendes kaja mellett esetleg lehet opcionálisan adni nekik.

A rendes kaja alatt azt értem, amit a jószág amúgy is enne, a természetes élőhelyén. Ami ugye nyilván nem táp.

Ha ragadozó, mint a neon, akkor leginkább kis méretű (planktonikus) fagyasztott kajával érdemes próbálkozni.

Artemia, fekete szúnyog lárva, cyclops, mysis, stb.

2018. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Én nem tartom ennyire rossznak a TetraMin Bioaktive granulátumot, de minden másban egyet értek az utolsó válaszadóval.
2018. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor veszek nekik olyan fagyasztott tubifex-et.
2018. jan. 10. 07:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mert kb az az 1 ami nem volt benne a felsorolásban, és hogy azért mégse nekünk legyen már igazunk...
2018. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 patterson ***** válasza:
0%
fagyasztott tubifexet nehogy vegyél,mert fertőzött lehet,nem mossák át ! fagyasztott sz.árva,és artemia,ha a guppik jóllaktak,jut a neonoknak is,addig adj,míg a guppik már otthagyják,érted ?
2018. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!