Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalam, vagyis...

Sziámi harcoshalam, vagyis Bettám lett 2 napja, viszont azt vettem észre hogy első nap még minden rendben volt, egészen estig amikor is az egyik nőstény elkezdte a másikat hajtani. Többi lent véleményt kaphatok?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalam, vagyis Bettám lett 2 napja, viszont azt vettem észre hogy első nap még minden rendben volt, egészen estig amikor is az egyik nőstény elkezdte a másikat hajtani. Szerintem megcsíphette az úszóját, mert szinte azóta mindig csak a sarokban fekszik. Persze ha a másik megy felé akkor elúszik előle, vagyis inkább elmenekül. Mit tegyek? Pedig amikor választottam őket, akkor is egy akváriumban voltak tartva, úgyhogy nem is tudom most mi a baj. A víz stb biztos hogy jó, mert másiknak semmi baja sincsen, boldogan úszkál minden fele. Szobatársamnak is most lett két Bettája, egy nőstény és egy hím ott nincs semmi gond, esetleg valamelyiket rakjam át oda? Ha igen melyiket?

2018. jan. 11. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el kérlek a fenti linken lévő anyagokat, olyan szépen le van minden írva.
2018. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ők már alapból nem szimpatikusak egymásnak, kár erőltetni az egy akváriumot.
2018. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a segítséget! :)
2018. jan. 11. 21:26
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, hogy alapból nem jönnek ki jól :/
2018. jan. 11. 21:27
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor találj ki valamit. azt próbáld megérteni, hogy az életben maradás és a jó közérzet között óriási a különbség
2018. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen, azon vagyok. Az lesz hogy külön lesznek, és mindkettőnek lesz helye is, meg nem is piszkálják egymást.

Mindkettő szívemhez nőtt, és nem szeretném hogy bajuk legyen!

2018. jan. 11. 21:36
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ok, nem vagy te rossz gyerek, csak kicsit elkapkodtad.
2018. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
de azért olvass utána, mi jó a kedvenceidnek. rendben???
2018. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, sajnos én is úgy gondolom, túlságosan szerettem volna már hogy legyen és kicsit elkapkodtam.

Bánt is hogy ekkora bizalmat adtam a vadidegen eladónak és emiatt az egyik halam járt rosszul :/

Persze hogy utána olvasok, és köszönöm szépen a segítséget! :)

2018. jan. 11. 21:42
 20/22 patterson ***** válasza:
0%
min 70 literest,amúgy senki nem kezelt le,mielőtt bármit vennél,utána kell olvasni mekkorába.mit.mivel.mekkorával lehet együtt tartani ! vagy hozzá se kezdj !
2018. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!