Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a halnak?

Mi lehet a baja a halnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy 25 literes akváriumot, hogy abba szüljenek a halak. Raktam bele növényeket és Bio-startot is. Másnap beleraktam egy guppit és csak a víz tetején van egy helyben, nem úszkál és kapkodja a levegőt. Levegőztető van benne. Valami baj van az akváriummal vagy csak nagyon stresszel a hal amiért átraktam egy másik akváriumba.A víz 26-27 fokos melegítő is van. ( kisebb, tisztább, kicsit fényesebb, másabb vizű, és egyedüli akváriumba)

2018. jan. 13. 18:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
60%
na hát akkor lehet hogy én egyedi eset vagyok. a munkahelyemen volt akvárium, nem törődtek vele és ez bántott, amikor elhatároztam hogy nekem is lesz egy, nem az volt az első, hogy elmentem a halasboltba, 2 hónapig nyomogattam a telefont, az asszony már tök ideges volt. akármikor hozzám bújt, a telón akváriumok meg halak voltak. na amikor úgy éreztem, valamit már sejtek ebből az egészből-akkor elmentem, és vettem egy 106 literest. ennyi
2018. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy!
2018. jan. 13. 21:02
 23/37 Csécsi Marcell válasza:
5%
Ennyi értékelhetetlen választ... Sok sznob okoskodik, közben csak egy mondatot véletlenül megjegyzett az "állatok" című képes lexikonból, miközben a fogorvos kiküldte zsibbadni... Ha érdemben nem tudok tanácsot adni, ne tegyetek úgy, mintha harminc éve csináltátok volna a Phd-t "akváriumisztikából"... elszomorító az itt folyó okoskodás, érdemleges segítség pedig semmi. (Tisztelet a kivételnek)
2018. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
85%
akár hiszed, akár nem vannak itt páran több évtizedes tudással
2018. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
41%
Kedves Csécsi Marcell ha megnézem a válaszokat összességében mégis úgy érzem hogy a te válaszod azok között van amelyek legkevésbé tesznek hozzá valami hasznosságot a kérdéshez, szóval magadat járatod le mert te jöttél ide bármilyen tények közlése nélkül okoskodni. :)
2018. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Csécsi Marcell válasza:
0%
Tisztelet a kivételnek! Makro szinten értettem az előzőt
2018. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy gondolom, az itt feltett kérdések nagy százaléka kamu. Akinek igazán kell segítség, az kiválaszt valakit aki szimpatikus, vagy jó százalékkal rendelkezik, és priviben megy tovább. Nekem is írtak többen, külhonból is és amiben tudok segítek. Azt elismerem hogy a stílus néha hagy kívánnivalót maga után, de nincs ötletem ezen miként lehetne változtatni.
2018. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnagyobb baj, hogy nem képesek normális választ adni. Hülyeséget meg minek írnak? Nem tudják felfogni, hogy senkit nem érdekel.
2018. jan. 13. 21:38
 29/37 anonim ***** válasza:
62%

Na de te se előtte kérdezted, mit, hogyan kéne!!!

Mindenki utólag jön, amikor már nem érti. EZ A LEGNAGYOBB BAJ

2018. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként én nem csodálkozok az indulatos nyers válaszokon az ilyen kérdések alatt, mert nem tudom figyeled-e ezt a kategóriát, de naponta kettő ilyen van mint a te kérdésed. Ha nem több. Úgyhogy bocsánat hogy nekünk is tele van a bugyrunk a sok utólag sápitozó tudatlan emberből akik előre kellett volna tájékozódjanak, nem akkor kellene kérdezni amikor már megvan a baj.
2018. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!