Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

54 literben max. Hat csigasügérnek hány csigaházzal számoljak? Kövek is kellenek a csigaházon kívül?

Milyen növényt ajánlotok? A növényt ültetőtálba tegyem? Aquel Fan1-es belső szűrő elég (az van itthon elfekvőben), vagy vegyek erősebbet?

jan. 13. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok
Igen

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 20:56 Privát üzenet
symmer nevű felhasználó válasza:

A kérdésed nagy részére nem tudok valaszolni, de viszont olvastam egy nagy csigasugeres embertol egy posztot amiben irta hogy jo vastag 6-7 cm finom homokot rakj be nekik es arra annyi csigaházat ami jol beteriti a talajt, mert a sugerek az általuk nem hasznalt hazakat elássák :)!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 23:57 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

1 halra minimum 2db csigaház kell. Kövek, sziklák csak dekoráció, stabilan az üvegre rakva mert alááshatnak. Talajnak homok. Igen az ültetőtál jó, vagy úszó és lebegő növényzet, amúgy nem fontos, hogy legyenek, viszont a szűrőt kicsinek tartom. Én akasztós szűrőt tennék ide.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 04:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sejtettem, h. kicsi lesz a Fan1. Növényt csak pár anubiast gondoltam, (ezért a kövek), de csak a zöld miatt. A nagy sügéresben cryptocoryne van de szerintem 30 cm magas medencében az túl magas. Akkor kb 15 házzal számolok

# 4/4Időpont jan. 14. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!