Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megfer egy 126literes akvarium...

Megfer egy 126literes akvariumba 8voros neonhal,4 panda pancélosharcsa, egy par gyongyguamia es 2darab kozonseges algaevo?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Igen, de szerintem még fér egy-kettő. Egy tizenkettő darab hal, ami ide le van jegyezve. Egy 50 literesbe akár 30 is mehet, annál több nem. Akkor 126-osba mit gondolsz, mennyi jószág fér el!? Raknék még 2-3 xifót, egy pár kék gurámit vagy éppen arany gurámit is; plusz egy Stendhal-hal vagy zöld labeo(Ezek magányos márnafélék)! Ennyi szerintem még dögivel odafér, és így még mozogni is marad helyük!!!!
2018. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

az első világtalan, ne is törődj vele.


meg, több halat ne vegyél. esetleg még 2-4 neon.

2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Jaja. Aztán majd úgy néz ki, mint karácsony előtt hentesnél a haltároló.
2018. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ahány liter, annyi hal? Nemááá
2018. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Rakhatsz még bele, hogy jól nézzen ki semmi értelme ha nincs benne hal, az 1-esnek igaza van.
2018. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Az első meg az utolsó szellemileg életképtelen, remélem ők is tíz társukkal élnek öt négyzetméteren hogy nézzenek ki valahogy. :)


Egyébként én hívtam fel a figyelmed az előző ugyanilyen kérdésnél hogy rosszul írtad a halneveket, ott is elmondtam hogy mi a véleményem ha ezekre a fajtákra gondoltál. Tehát itt is elmondom hogy ne négy pandát rakj hanem legalább hatot, és hogy a gyöngygurámit (nem gyöngyguamia vagy mi) nem biztos hogy jó ötlet belerakni.


És mielőtt nekiállsz tájékozódj az akvarisztikáról, mert kétlem hogy utánanéztél az alapoknak és hogy például 2-3 hét üresjárat kell az akváriumnak. [link] itt mindent olvass el a kezdőknek és akváriumról fülek alatt.

2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen utolso vegigolvasta mindket linket amit kuldtel,elotte is olvastam rola ez a kerdest akkor tettem ki mikor az akvarium mar ah 1 hetes halnelkuli jaratas folyik. Megegyszer koszonom szepen!
2018. jan. 15. 20:35
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Szerencsésebb lenne legalább azonos földrészről való halakat keresni a gurámik ázsiai halak nem igazán illenek egy dél-amerikai akváriumba, amúgy 1hím 2-3 nőstény arányban ellenének ekkora helyen dús felszíni növényzet mellett. A neonok és pandák számát kicsit én is emelném és 1db algázó bőven elég, a gurámik helyett pl 5-6 tetrát tennék ide. Ha a gurámi a kedvenc, akkor viszont hozzájuk válogatnék más ázsiai halakat.
2018. jan. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!