Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma este a két algaevő harcsán...

Ma este a két algaevő harcsán összeverekedett, kakaskodtak egymással ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
Már másfél két éve megvannak de ilyet még nem láttam.
2018. jan. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy még nem láttad, civódhattak. Territóriális halak.
2018. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ancikról van szó? Territoriális halak, valószínűleg egyikük megsértette a másik privát szféráját. Mekkora akváriumban vannak?
2018. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam , nem tudják egymást halálra hajszolni ?

126 l

2018. jan. 20. 20:49
 4/8 Platypus ***** válasza:
Anciknál az ivarérett hímek masszívan utálják egymást. Érdemes lenne az egyiktől megválnod.
2018. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs tüske a fejükön lányoknak néznek ki , ez az érdekes.
2018. jan. 21. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkorák, mennyi idősek? Nálam a hímnek elég későn kezdett nőni az agancsa, sokáig csak azt hittem hogy egy bajszos nőstény, mert valamennyi bajsza mindegyiknek van. Aztán végül megkeményedett. Ha fiatalok a tiéid lehet még nem látszik rajtuk, mert egész kicsi kortól kezdve hajlamosak hajtani egymást. A 100 literesben volt kettő "kereskedés" méretű, 2-3 centisek voltak kb még semmilyen nemi jegy nem látszott rajtuk de úgy hajtották egymást hogy nem lehetett bírni, inkább felhoztam az egyiket a 200 literesbe kettő másik mellé. Mint kiderült mindkettő hím volt a 100 literesben, és akit felhoztam ő volt ez a későn érő hím akiről az előbb beszéltem.
2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nagyobbik olyan 7-8 cm , a kisebbik 5-6 cm . Azóta nem láttam összezördülést de tartják a tisztes távolságot.

Köszönöm mindenkinek a segítő válaszát.

2018. jan. 21. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lehet az hogy két algaevő kakas harcsáskodtak? 😧
2018. ápr. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!