Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A 30 literes akváriumba az...

A 30 literes akváriumba az apjukkal rakjam át őket?

Figyelt kérdés
Leívott az anci párom egy csőbe, az apa őrzi az ikrákat. Viszont potenciálisan több halam is van amelyik ha hozzáfér biztos megenné őket, de a majd kikelő kicsiket ha elmennek biztosan, ezért arra gondoltam hogy mindenképp át szeretném rakni kelés előtt vagy után a még csőben lévő kicsiket egy 30 literes akváriumba. A kérdésem az hogy rakjam velük az apjukat amíg őrzi őket? És mikor rakjam át őket, már most, vagy majd csak ha kelés előtt állnak?

2018. jan. 21. 15:12
 1/2 darandaliuszmusz ***** válasza:
Lehet könnyebb már most átrakni őket, az apjukkal együtt persze, de különösen nagy figyelmet fordíts rájuk
2018. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idő közben átkerültek, megvártam hogy kikeljenek és amikor együtt voltak még akkor kivettem a cserepet amiben voltak, az apjukat óvatosan eltávolítottam (bár nagyon vonakodott de nem akartam egy ilyen számára kicsi akváriumba berakni) és áttettem őket. Azóta már szépen kezd megjönni a színük a sárgából szürkébe és szívódik fel a szikzacskójuk. :)
2018. jan. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!