Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 literes kakadusügeres...

Toma781 kérdése:

80 literes kakadusügeres biotopba milyen halat alyánlotok?

Figyelt kérdés
Egy csapat talajlakó halra (pl törpeszívóharcsa, corydoras) és valamilyen rajhalra gondoltam csak nem tudom hogy melyikek azok amik szóba jöhetnek. Pl serpalazac lehetne vagy az nem feketevizi hal?
2018. jan. 23. 22:10
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Jó a serpalazac, szeretik a lágy és enyhén savanyú vizet 6db mehet 80-literbe. Helyileg is rendben vannak.
2018. jan. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És törpe szípóharcsa is mehetne bele?
2018. jan. 28. 21:09
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Dús növényzet, gyökerek, bújók és jó szűrés mellett egy raj belőlük is tartható de a páncélosokat is választhatod, mindkettő szerintem már sok lenne. Ha eldöntötted azért nézzük át mi is kerülne ebbe az akváriumba pontosan. A dús növényzet mellett egy jó külső szűrőre szükséged lesz mert azért ezek a halak igénylik az oxigéndús nitrátmentes vizet. Tanácsolnám, hogy a meglévő növényzetet egészítsd ki tüskéshínárral és a gyökerekre, sziklákra,kókuszhéjjakra, stb telepíts mohát (akár mohafalat is készíthetsz).
2018. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!