Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túl lehet ettetni a halakat?

Túl lehet ettetni a halakat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
túl
2018. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
nekem sikerült bő 100 ezer forint értékű halat lehúzni a wc-n túletetés miatt...
2018. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja
2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Pár éve nyaralni voltunk 3 napot, nagymamámra bíztam a halakat, kimértem a napi adag kajákat, megbeszéltem vele, hogy többet ne adjon nekik. Mire visszajöttünk, barna volt a vizük, és pár napon belül elpusztultak. Nagymamám bevallotta, többet adott nekik, mert szerinte kevés volt...
2018. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Túl és könnyebb is mint gondolná az ember, főleg aki száraz kajával etet áztatás nélkül, ugyanis bezabálnak belőle szárazon és a beleikben dagad meg, ami akár azonnali halálhoz, de betegségekhez mindenképp vezethet. Heti egy koplaló nap sem árt nekik, sőt, javasolt.
2018. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Remélem jó lecke volt 81%os, h soha többé senkire se bizd a halaid. Nekik 3 nap kaja nélkül annyi mint neked 3 óra. A sügér mamám 1 hónapig nem eszik mikor forgatja a szájában az ikrákat, és épp h látni rajtuk kis fogyast.
2018. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
így van 88% os és granulátummal nyírtam ki őket, azt mindeképp érdemes áztatni.
2018. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patterson ***** válasza:
nem a halak esznek többet,a megmaradt kaja bomlik,szennyez
2018. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!